Umění ve veřejném prostoru propojuje obyvatele i příběhy města
Jablonec nad Nisou - V centru Jablonce nad Nisou v posledních měsících vznikly čtyři nové murály, hotová je i skleněná instalace. Všechna díla přinášejí nejen výtvarnou hodnotu, ale také silná témata spojená s identitou města, komunitním životem a vzájemnou spoluprací. Na jejich vzniku se podíleli čeští i zahraniční umělci, místní organizace i samotní obyvatelé. A město plánuje ještě další výtvarná díla ve veřejném prostoru.